Lángokban állt egy teherautó az S31-esen

Szerda délután durva jeleneteknek lehettek szemtanúi, akik az S31-es gyorsforgalmi úton autóztak. Egy teherautó menet közben gyulladt ki, majd a forgalmi sávon állt meg, nem messze a nagymartoni (Mattersburg) parkolótól. A nagymartoniak mellett Fraknóról (Forchtenau), Rétfaluról (Wiesen) és Borbolyáról (Walbersdorf) is érkeztek tűzoltók, összesen nagyjából 90 fő volt a helyszínen. A hatalmas fekete füst az autópályát szinte teljes szélességében beborította. A tüzet szerencsére gyorsan sikerült megfékezni, a kiégett teherautót a bécsújhelyi tűzoltók vontatták el a helyszínről.

Freiwillige Feuerwehr Forchtenau
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek