Szörnyű tragédia történt társaságunk nagyatádi mérnökségén. A szakembereink a 681-es főút külterületi szakaszán végeztek félpályás korlátozás mellett aszfaltozási munkákat, amikor az egyik jelzőőrként dolgozó kollégánkat egy autós halálra gázolta - tudatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. közösségi oldalán pénteken.
A társaság saját halottjának tekinti az elhunyt szakembert és minden segítséget megad családjának, hozzátartozóinak ebben a rendkívüli helyzetben - írják.
A cég valamennyi dolgozója nevében ezúton is szeretné kifejezni őszinte részvétét az elhunyt kolléga családjának, hozzátartozóinak és barátainak. "Munkatársunk fontos tagja volt cégünknek, közel 18 éve dolgozott a nagyatádi mérnökségünkön. Kiváló kolléga és elismert szakembere volt a somogyi csapatunknak" - teszik hozzá.