Még jobban őrzik a burgenlandi határt

Újabb katonákat vezényeltek a magyar határszakaszhoz.

A Belügyminisztérium tovább növeli a határbiztonsági tisztviselők számát Burgenlandban. Stájerország, Karintia, Felső -Ausztria és Salzburg szövetségi államaiból további 27 rendőr segíti a burgenlandi határon történő bevetést, amint azt Karl Nehammer (ÖVP) belügyminiszter egy adásban bejelentette - írja az ORF.at .

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

"A burgenlandi intézkedések az embercsempészek elleni harcot szolgálják" - mondta a miniszter. A burgenlandi határszakaszra vezényelt katonák száma az utóbbi időben 600-ról ezerre nőtt.

(Nyitókép: ORF.at)

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek