Felújítják az Ikva ikerhídjait Sopronban

A Patak utcában ideiglenes forgalomkorlátozásra, a munkálatok vége felé pedig a hidak teljes lezárására is számítani kell.

Sopron Megyei Jogú Város hivatalos Facebook-oldalán tájékoztatnak arról, hogy február 8-án, kedden megkezdődnek a Patak utcai ikerhíd felújítási munkálatai. A felújítási munkálatok előreláthatólag egy hónap időtartamot vesznek igénybe, melynek során a hidak jelentős mértékben megújulnak.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

A munkálatok ideje alatt forgalmi rend változásokra, útszűkületekre kell számítani. A munkálatok vége felé a hidak teljes lezárására is sor kerülhet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek