Hadházy: már rohad is szét a felcsúti szuperexpressz

A független képviselő szerint tényleg nagy lehet a baj, ha az ország főfőfalujában a kisvonat vagonja már lepukkantabb a MÁV járműveinél is.

Hadházy Ákos a Facebook oldalán ezt írta: „Bár a fő turistaszezonban jártam a főfőpályaudvaron, de idén már bezárt a kávézó és a wc is. Pedig tavaly még vehettek volna egy jégkrémet vagy elmehettek volna mosdóba az utasok – ha lettek volna. Ez a helyszín így már még fontosabb jelkép. Eddig is a tök fölöslegesen elcseszett EU-s pénzek jelképe volt, most már kezd a fenntarthatatlan „fejlesztések” lepusztulásának is a jelképe lenni."

Felcsúti vonat - Hadházy Ákos
Facebook
Ez a tartalom a szombathelyi központú Nyugat.hu és a soproni központú Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre. Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek