Az elmúlt egy-másfél hétben mintegy megduplázódott az aktív koronavírus fertőzöttek száma Burgenlandban. Ezzel azonban szerencsére továbbra is a sereghajtók között van a többi tartományhoz képest, ráadásul mára némi stagnálás után ismét elindult lefelé a fertőzöttek száma. Az osztrák egészségügyi minisztérium információs oldala szerint jelenleg 17 főt tartanak számon az Őrvidéken, akik covid 19 fertőzöttek . Ennél kevesebb csak egyetlen tartományban, Vorarlbergben van, ott mindössze 4 fő fertőzött jelen pillanatban. Egész Ausztriában egyébként összesen 83-an vannak kórházban, 9-en szorulnak intenzív kórházi kezelésre. A legtöbb megbetegedés Felső-Ausztriában (539) és Bécsben (405) van most.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt:
[email protected]
Kérjük válasszon:
Hozzásszólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!
