A katasztrófavédelem azt kéri az erkélyen gázzal ne grillezzen

A bejegyzésben arra is felhívják a figyelmet, hogy a sör nem a legalkalmasabb tűzoltásra, a hamu pedig nem való a szemétbe.

Gázpalackról működő grillt, vagy zsámolyt társasház erkélyen tilos működtetni, ahogy a faszénnel, brikettel, parázsló fával működő eszköz sem használható biztonságosan. Ha valaki megszegi ezt a szabályt, 20 ezer forinttól egymillió forintig terjedő tűzvédelmi bírság szabható ki érte - figyelmeztet Facebook-oldalán az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság. A bejegyzésben arra is felhívják a figyelmet, hogy a sör nem a legalkalmasabb tűzoltásra, a hamu pedig nem való a szemétbe.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek