Szerdáról csütörtökre virradó éjjel kigyulladt egy egykori asztalosműhely tetőszerkezete Vulkapordányban (Wulkaprodersdorf). Bár a kiérkező tűzoltók kordában tudták tartani a lángokat, az épület tetőszerkezete teljesen megsemmisült. A helyszínre egyébként Vulkapordányból, Kismartonból, Cinfalváról és Rusztról is érkeztek tűzoltók, összesen 90 fő. Személyi sérülés nem történt, a tűz oka egyelőre ismeretlen, ugyanakkor felmerült a gyújtogatás lehetősége is. Az elmúlt egy hétben 7 különböző helyen is keletkezett tűz Vulkapordányban.
Vulkapordányban nem ez volt az első tűzeset az elmúlt héten.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt:
[email protected]
Kérjük válasszon:
Hozzásszólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!
