Elnököt választott a Jobbik-Konzervatívok

Lejer Zoltánt választotta meg az országos választmány elnökének a Jobbik-Konzervatívok – közölte a párt szombaton.

A korábbi pártigazgatót a Jobbik-Konzervatívok 30. kongresszusának többsége választotta meg a tisztségre a hétvégén. Lejer Zoltán mellett Varga Zoltán Péter, a Jobbik-Konzervatívok Pest vármegye 5. választókerületi elnöke indult a választmányi elnökségért – olvasható a közleményben. Az előző választmányi elnököt Gyöngyösi Márton pártelnök kérte lemondásra. Szabó Gábor ennek eleget téve augusztus végén távozott a tisztségből.

Lejer Zoltán - Jobbik
Facebook
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek