A Deichmann sem nyit ki december 24-én

Máshol kell cipőt vennie ezen a napon.

A Penny, a Lidl és a Rossmann üzletek után a Deichmann cipőáruház is közölte, hogy december 24-én egyáltalán nem nyitnak ki. A cég hivatalos közleménye szerint az elmúlt hetekben folytatták le a bevásárlóközpontokkal és az üzlethelyiségeik bérbeadóival azokat az egyeztetéseket, amelyek elengedhetetlenek voltak a 24-i zárvatartás bejelentéséhez - írja a hang.hu .

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

Az üzletlánc december 23-ig a megszokott nyitvatartási rendben várja vásárlóit, míg december 24–26. között az online shopban lehet zavartalanul vásárolni – tájékoztatott Pöhacker Gábor, a Deichmann marketing- és PR-vezetője. Legutóbb a Tesco és az Aldi tett közzé tájékoztatást a december 24-re vonatkozó nyitvatartásukról, követve az Auchan idevágó döntését, vagyis ők nyitva tartanak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek