Fokozott rendőri ellenőrzésre kell számítani

A közlekedésbiztonsági helyzetet akarják javítani.

A rendőrség csütörtökön az ország nagy részén fokozott ellenőrzést tart - írja a police.hu.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

A fokozott ellenőrzés célja a körözött személyek elfogása, a közlekedésbiztonsági helyzet javítása, az ittas és bódult járművezetők kiszűrése, az illegális migrációval kapcsolatos, illetve egyéb bűncselekmények elkövetőinek elfogása, előállítása, a közbiztonságra veszélyt jelentő cselekmények vagy események megelőzése, megakadályozása.

A 2024. június 20-án 6 órától 2024.június 20-án 18 óráig tartó fokozott ellenőrzés az M0 autóút Alacskai pihenőhelyeit, az M4 autóút Pilis-Gerje pihenőhelyeit, valamint Bénye, Pilis, Csévharaszt, Ecser, Gomba, Gyömrő, Káva, Maglód, Monor, Monorierdő, Nyáregyháza, Pánd, Péteri, Vasad, Vecsés és Üllő települések közigazgatási területeit érinti.

Ez a tartalom a szombathelyi központú Nyugat.hu és a soproni központú Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre. Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Rendőrségi hírek