Nyári meleg, sok napsütéssel

Záporok is lehetnek, de a Nyugat-Dunántúl megúszhatja.

A napsütés mellett ismét erőteljesebbé válik a gomolyfelhő-képződés, és a déli óráktól újból nő a záporokra, zivatarokra az esély, melyeket elsősorban felhőszakadás kísérhet - írta a HunagorMet. A Nyugat-, Délnyugat-Dunántúlon valószínű a legkevesebb helyen csapadék, majd este már keletebbre is csökken a csapadékhajlam. A zivatarokat leszámítva többnyire gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 27 és 32 fok között alakul. Késő estére 20 és 25 fok közé csökken a hőmérséklet.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

Pénteken front nem lesz felettünk, de fülledt meleg időre számíthatunk.

A meleg idő és a levegő nagy nedvességtartalma miatt szív- és keringési panaszok, vérnyomás-ingadozás, légzési nehézségek, gyakoribb rosszullétek jelentkezhetnek, nő a trombózis és az infarktusok valószínűsége.

Felerősödhetnek a gyulladásos jellegű panaszok is.

Sokkal fáradtabbak, figyelmetlenebbek lehetünk, romlik az alvásminőség, illetve fejfájás, migrén is előfordulhat.

Ez a tartalom a szombathelyi központú Nyugat.hu és a soproni központú Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre. Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek