Milliós értékben loptak műszaki cikkeket a győri gyárból - videóval

Nagy okosan az interneten árulták az alkatrészeket.

2020. szeptember 15-én érkezett a Győri Rendőrkapitányságra a bejelentés, mely szerint az elmúlt időszakban egy - meg nem nevezett - győri gyárból több alkalommal tulajdonítottak el alkatrészeket, műszaki cikkeket ismeretlen tettesek.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

Az ügyben lopás bűntett elkövetése miatt büntetőeljárás indult.

Az adatgyűjtés alapján a rendőrök tudomására jutott, hogy a lopott tárgyakat az interneten kínálják eladásra.

Police.hu

Az információk ellenőrzése után a bűnügyi osztály nyomozói és a közrendvédelmi osztály járőrei összehangolt akció keretében 2020. szeptember 24-én 10 óra 34 perckor Győrben, a Csipkegyári út parkolójában elfogtak két férfit.

Police.hu

A gépkocsijuk átvizsgálásakor több - feltételezhetően a bűncselekményből származó - műszaki cikk, valamint alkatrész került elő, amelyek eredetét nem tudták igazolni.

A 35 éves téti, valamint a 28 éves mosonszentmiklósi lakost a helyi rendőrkapitányságra előállították, ahol őket lopás bűntett elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Ez a tartalom a szombathelyi központú Nyugat.hu és a soproni központú Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre. Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hírek