A soproni lakásban duplán csalta meg saját feleségét a férfi

Az ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki felvitt a felesége megörökölt lakásába egy idegen nőt, majd a légyott után még a felesége arany ékszereit is ellopta.

A Soproni Járási Ügyészség vádiratának tényállása szerint a 44 éves férfi tavaly nyáron felesége tudta nélkül magához vette a felesége által nem sokkal korábban az édesanyjától örökölt soproni lakás kulcsait és oda felvitt egy idegen nőt.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

Másnap reggel a férfi a lakás egyik szobájából eltulajdonította a felesége által ugyancsak az édesanyjától örökölt, összesen 561.500 forint értékű arany ékszereket, és azokat értékesítette egy ismerősükön keresztül, valamint a garázskapu távirányítót is visszaküldte az ismerős által a feleségének. A férfi az ékszerekért kapott pénz egy részét elköltötte, abból adott az ismerősnek, mobiltelefont vásárolt magának, illetőleg nagyobb részét rokonainál rejtette el.

Időközben az ismerőssel való találkozásakor a feleség rájött arra, hogy a férje ellopta az arany ékszereit, és feljelentést tett. A nyomozás során valamennyi ékszert lefoglalták a rendőrök, akik lefoglalták a férfi által vásárolt mobiltelefont is.

Az ügyészség a különös visszaesőnek minősülő férfit nagyobb értékre elkövetett lopás bűntettével vádolta meg. Vele szemben – előélete alapján – négy és fél év szabadságvesztés is kiszabható. Az ügyben az érdemi döntést várhatóan a Soproni Járásbíróság fogja meghozni - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Főügyészség.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek