Szomorú nap ez.
"Olvasónk, István jelezte, hogy a Nemzet Ereszcsatornája visszavonhatatlanul elvesztette emlékhely jellegét"
- írja a
444
. Az olvasói képen jól látszik, hogy az egykor telematricázott ereszt mára megcsupaszították.
Az eresz tavaly
Reitli Ádám (telefonos)
Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
A lap olvasója szerint az épület homlokzatát átalakítják, valamilyen műalkotás kerül oda, amiről a dokumentációt márciusban lehet majd megtekinteni az önkormányzat oldalán.
Kollégánk tavaly Brüsszelben járt egy
sajtószeminárium
keretei belül, szabadidejében ő is elzarándokolt erre a fontos helyre, a fenti kép is akkor készült.
Ez a tartalom a szombathelyi központú
Nyugat.hu és a soproni központú
Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre.
Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül
itt, vagy facebook messengeren
ide kattintva. Esetleg emailben, itt:
[email protected]