Vége van kicsi: elvesztette emlékhely jellegét Szájer eresze

Szomorú nap ez.

"Olvasónk, István jelezte, hogy a Nemzet Ereszcsatornája visszavonhatatlanul elvesztette emlékhely jellegét" - írja a 444 . Az olvasói képen jól látszik, hogy az egykor telematricázott ereszt mára megcsupaszították.

Az eresz tavaly
Reitli Ádám (telefonos)
Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

A lap olvasója szerint az épület homlokzatát átalakítják, valamilyen műalkotás kerül oda, amiről a dokumentációt márciusban lehet majd megtekinteni az önkormányzat oldalán.

Kollégánk tavaly Brüsszelben járt egy sajtószeminárium keretei belül, szabadidejében ő is elzarándokolt erre a fontos helyre, a fenti kép is akkor készült.

Ez a tartalom a szombathelyi központú Nyugat.hu és a soproni központú Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre. Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek