Meghibásodott a biztosítóberendezés Bicske és Herceghalom között, a helyreállításig a győri fővonalon 30-50 perces késések várhatók - tudatta szombat délben a honlapján a MÁV.
A vasúttársaság közölte, az S10-es vonatok Bicske és Herceghalom között nem közlekednek, az utasokat az érintett szakaszon pótlóbusszal szállítják.
Hozzátették, a busz Bicske alsó megállóhely helyett a Kanizsai utcát érintve közlekedik.
Az újabb késés mellett nem tudott elmenni Vitézy Dávid sem, aki posztjában a közlekedési miniszternek ment neki.
"Tegnap délután a pátyi fórum közben is leállt a győri fővonal. Ma délelőtt pedig jelenleg is buszos pótlás van Bicske és Herceghalom között. A kullancsok, a halálbüntetés, a kényszeres káromkodás és a Pride betiltásának ideologizálása helyett miniszter úr esetleg lassan foglalkozhatna egy kicsit azzal is, ami a dolga: a magyar vasúttal" - írja Vitézy.