Fegyelmi eljárást indítottak Pintér Bence polgármester ellen a győri fideszes képviselők

Történt mindez azután, hogy a város első embere a közgyűlés feloszlatását kezdeményezte.

Fegyelmi eljárást indított ellenem a közgyűlés többségét adó Fidesz-frakció, miután a nyilvánosság elé tártam, hogy eltűnt 1,7 milliárd forint a Fidesz felügyelete alatt álló városi lakáskasszából - írja közleményében Pintér Bence győri polgármester.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

Az eljárás ellen szavazott a polgármester közössége, a a Tiszta Szívvel a Városért frakció.

A kormánypártok képviselői vélhetően arra reagáltak ezzel az előterjesztéssel, hogy a polgármester kezdeményezte a közgyűlés feloszlatását , miután szerinte "alig 9 hónap alatt eltűnt a Fekete Dávid bizottsági elnök és a fideszes többségű Városstratégiai Bizottsága által irányított Győr-Szol Zrt. kezelésében álló önkormányzati lakáskassza csaknem egésze."

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek