Zivatarokra figyelmezteti Sopron környékét is az OMSZ

Nem hozott meleget sem Sándor, sem József.

Erősen gomolyfelhős időben lesz részünk több-kevesebb napsütéssel - mondja a pénteki időjárásra az Országos Meteorológiai Szolgálat. A délelőtti órákban elsősorban a Duna vonalának környezetében és a Duna-Tisza közén, délután főleg az Észak-Dunántúlon tartósabban felhős körzetek is lehetnek. Kezdetben főleg a középső harmadban fordulhat elő helyenként hózápor, majd késő délelőttől szórványosan számíthatunk vegyes halmazállapotú záporos csapadék kialakulására, estefelé már ismét a hózápor lehet a jellemzőbb. Néhol zivatar is kialakulhat. Elsősorban a Dunántúlon és a keleti megyékben kísérhetik élénk lökések az északnyugati, északi szelet. A legmagasabb nappali hőmérséklet 5 és 9 fok között változik. Késő estére többnyire -3 és +3 fok közé hűl le a levegő.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek