Hoppá! Lopott volt a motor, amivel ittasan az egyetem kerítésének ment

A rendőrség kiderítette, hogy a soproni Teleki utcából lopták a járgányt, ráadásul ketten.

Mint arról az enyugat.hu is beszámolt , Sopronban a Béke úton, július 11-én 4 óra 33 perckor egy ittasan vezető 23 éves helybéli férfi robogójával kerítésnek ütközött. A rendőri intézkedés során a soproni járőrök megállapították, hogy a balesetet szenvedett fiatal a járművet a Teleki utcából lopta el, 40 éves - szintén helybéli - társának segítségével.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

A rendőrök a két soproni férfit elfogták, majd a Soproni Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki őket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek