Árokba hajtott egy autó Sopron és Fertőrákos között

Az autóban a sofőr egyedül utazott, szerencsére nem sérült meg.

Egy személyautó árokba hajtott kedd este a 8527-es számú úton Sopron és Fertőrákos között. A soproni hivatásos és a fertőrákosi önkéntes tűzoltók csörlő segítségével kivontatták a járművet az árokból és megtisztították az úttestet. A műszaki mentés ideje alatt egy sávon haladt a forgalom. Az autóban a sofőr egyedül utazott, nem sérült meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Rendőrségi hírek