A rendőröket dobáló, késekkel hadonászó, vagy éppen gépkarabéllyal felfegyverzett migránsok képeihez ezt a kérdést mellékelte a kormány:
"Miközben Brüsszelben betelepítési kvótát akarnak, a déli határnál sok migráns fegyverekkel, késekkel felszerelkezve próbál átjutni a határon. Őket is be kellene fogadnunk?"
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt:
[email protected]
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette,
regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért
ide kattintson!