December 22-én érkezik Sopronba a Betlehemi Békeláng

Vonat hozza Sopronba a Betlehemi Békelángot.

Ismét vonat hozza Sopronba a Betlehemi Békelángot, amely december 22-én, pénteken 10.37-kor érkezik meg a város vasútállomására. A békelángot a vasúttársaság munkatársa átadja egy önkéntesnek, aki eljuttatja azt a város plébániáira.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

A reményt, szeretetet és békét megtestesítő békelángot Betlehemben gyújtják meg, majd repülővel viszik el nagyvárosokba, többek között Bécsbe is. Sopronba az osztrák fővárosból jut el a békeláng.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek