Napi cuki: kisfóka született a Szegedi Vadasparkban
Reitli Ádám
2024. július 24. 15:39
módosítva:
2024. július 24. 15:39
A kicsi a Peti nevet kapta.
Hirdetés
Hirdetés
Megszületett Peti, a fóka - jelentette be egy
Facebook-bejegyzésben
a Szegedi Vadaspark. A születés a medencés kifutóban történt, az első napok alatt a kicsit és anyját egy sekély vizes részre különítették el.
A Szegedi Vadasparkban 2013 óta látható a borjúfóka, Peti édesanyja, Helga már a itt született, Peti így már a második Szegeden született tengeri emlős.
Ez a tartalom a szombathelyi központú Nyugat.hu és a soproni központú Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre. Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt:
[email protected]
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette,
regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért
ide kattintson!