Ma is kánikula lesz, úgy készüljön

De azért esernyő sem árt, ha van.

A szerdai gyenge hidegfront nem sokat ért, a következő napokban újra fokozódik a hőség, a sok napsütésben az ország nagy részén 35 fok körüli maximumok várhatók, így hétfő éjfélig harmadfokú hőségriadó van érvényben.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

Szombaton napos időre számíthatunk kevés fátyol- illetve gomolyfelhővel. Csapadék általában nem valószínű, de az ország északi harmadában egy-egy zápor, zivatar előfordulhat.

A déli, míg az Észak-Dunántúlon az átmenetileg északnyugatiira forduló szél megélénkül, legmagasabb nappali hőmérséklet 32 és 38 fok között várható – írja az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Ez a tartalom a szombathelyi központú Nyugat.hu és a soproni központú Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre. Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek