Még gyorsan próbálja pótolni a lemaradását.
Az ország nagyobb részén változóan felhős időre számíthatunk kedden. Valószínűleg több órára kisüt majd a nap, de a déli, délkeleti tájakon erősen felhős, helyenként akár tartósan borult maradhat az idő.
Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Számottevő csapadék nem valószínű, legfeljebb a délkeleti határszélen fordulhat elő a reggeli órákban hószállingózás, gyenge havazás. A légmozgás pedig mérsékelt lesz.
A legmagasabb nappali hőmérséklet 3 és 9 fok között várható, délkeleten mérhetjük az alacsonyabb értékeket – írja az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Ez a tartalom a szombathelyi központú
Nyugat.hu és a soproni központú
Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre.
Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül
itt, vagy facebook messengeren
ide kattintva. Esetleg emailben, itt:
[email protected]