Kozsót tízmilliós csalással vádolják

Börtönbe is kerülhet.

A legfrissebb hírek szerint Kozsót jelentős kárt okozó csalás bűntettével vádolják, amiért bíróság elé kell állnia és akár öt év börtönre is ítélhetik. A zenész még 2015-ben 10 millió forintot kért kölcsön az egyik alkalmazottjától, ám a nő később hiába követelte vissza az összeget. Kozsó ügyvédje viszont állítja, védence már megfizette a kölcsönt – írja a Blikk .

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

A Fővárosi Törvényszék tájékoztatása szerint a zenész külföldön is meglátogatta a nőt, akitől a vállalkozásához kért segítséget. A zenész egy bárral egybekötött hostelt szeretett volna nyitni, azonban ennek a felújításához 25 millió forintra volt szüksége. Azt ígérte a sértettnek, hogy ha rendelkezésére bocsátja a felújításhoz szükséges összeget, akkor 50 %-os részesedést ad neki a későbbi bevételből. A nő végül több részletben 10 millió forintot adott Kozsónak, ám rá egy évre, 2016-ban meggondolta magát, és visszakérte a pénzt.

A terheltnek a hostel és bár létrehozása valójában nem állt szándékában. Célja kizárólag az volt, hogy a sértettől pénzt szerezzen, amely összeget saját céljaira fordította” – írja a Fővárosi Törvényszék tájékoztatójában, idézi Blikket a 168ora.hu .

Ez a tartalom a szombathelyi központú Nyugat.hu és a soproni központú Enyugat.hu együttműködése nyomán jött létre. Támogasd a független helyi újságírást!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hírek