Új kerékpáros pihenő a Nemeskúti úton

Tavaly év végén számoltunk be arról, hogy új aszfaltburkolatot kap , illetve kapott a Nemeskúti út. A szakasz így kényelmes összeköttetést biztosít (legalábbis dombon lefelé) Sopron és a Fertő-part között, beleértve a kerékpáros útvonalat is. Most egy újabb fejlesztés készült el: a Szárhalmi-erdő sarkán, ahol az út balra Fertőrákos, jobbra pedig Présháztelep felé ágazik el, egy új kerékpáros pihenőhelyet telepítettek, asztalokkal, padokkal, információs táblával. Igaz, ez utóbbira még nem került fel a térkép, ám minden bizonnyal nemsokára ez a hiányosság is pótlásra kerül.

Keszei Lászl
Keszei Lászl
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Hírek