SC Sopron: Győzelem a Balatonfüred ellen

A végeredmény 2-0 a hazai csapatnak.

Sopron férfi felnőtt focicsapata az NB III. Nyugati csoportjának 10. fordulójában a Balatonfüredi FC csapatát fogadta a városi stadionban. Az első félidőben a soproni csapat kissé enerváltan futballozott, mezőnyjáték folyt a pályán komolyabb helyzet nélkül. A második félidőben nagyobb tempót kezdett diktálni a hazai csapat, amelynek következtében az 53. percben Jakab Dávid egy szabadrúgásból gyönyörű góllal vezetést szerzett(1-0). A 71. percben ismét egy pontrúgás után Jakab Dávid beadását Keresztes Krisztián fejelte a kapuba (2-0). A mérkőzés további részében az eredmény nem változott, így zsinórban negyedik győzelmünket arattuk.

A második félidő játéka alapján megérdemelten nyert a soproni csapat. Következő mérkőzésükre szeptember 18-án 20 órakor kerül sor, amikor a MOL Magyar Kupa 6. fordulójában a BVSC-Zugló csapatát fogadják a soproniak. A találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk vagy küldjön róla fotót, akár névtelenül is facebook messengeren ide kattintva vagy emailben: jelentem@enyugat.hu