Kutatók Éjszakája a soproni Széchenyi-gimnáziumban

Szeptember 29-én és 30-án izgalmas és játékosan szórakoztató programok lesznek a gimiben.

A Széchenyi-gimnázium Sopron - vitán felül - legjobb, egyben a város egyetlen állami fenntartású gimnáziuma. Hosszú évek óta a hazai 100 legjobb gimnázium egyike. Hat évfolyamos természettudományi, hat évfolyamos nyelvi, négy évfolyamos természettudományi és négy évfolyamos digitális-nyelvi tagozatos képzésekben, összesen 21 osztályban zajlik a tanítás.

Valódi hírek Sopronból és környékéről! Légy az enyugat.hu támogatója!
Támogatom

Kiemelkedő továbbtanulási mutatók, nívós versenyeredmények, magas tanulmányi és érettségi átlagok jellemzik az intézményt, és mutatják az oktató-nevelő munka eredményességét – mutatkozik be a soproni Széchenyi-gimnázium abban az invitációban, amellyel a Kutatók Éjszakája programsorozathoz kapcsolódva várják az érdeklődőket szeptember 29-én és 30-án.

A Kutatók Éjszakája a gimnázium egyik kiemelt projektje, amelyben a tehetséges diákok főszerepet kapnak. A részletes program ide kattintva érhető el.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? A szerkesztőségünkkel szeretne közölni valamit? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: [email protected]

Kérjük válasszon:

Hozzásszólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet