Az Európai Bizottság nem erőlködne tovább, inkább visszavonná az irányelvet, de az Európai Parlamentnek és a Tanácsnak még lehetősége van véleményt nyilvánítani.
Magyar Péter azt írta, a miniszterelnök a hatvanpusztai pánikszobában azon gondolkozik, meddig kell elmennie a gyűlöletkeltésben, megosztásban a hatalma megtartása érdekében.
Előkerültek a füstgyertyák, a szovjet himnusz, valamint Orbán és Putyin csókolózós képe. Orbán, Rogán és Gulyás nem vett részt az ülésen, így nem is szavazott.
"... elképesztő mértékű pénzpocsékolás ment végbe a média világában, miközben jelentős értéket képviselő szereplők folyamatosan a túlélésért küzdöttek vagy fel is adták a harcot."
A vasi származású színész "Kortárs Magyar Trilógiája" (Telik, Lassan, Tovább) minket is meghív a saját univerzumába, bizonyítva, hogy a nulláról, puszta hittel és kitartással is lehet maradandót alkotni.
Fábián Tamás a Telex egyik meghatározó újságírója és riportere Bravúros mutatványok, amiket senki se látott címmel írta meg első könyvét – de azért beszélgettünk vele a híres Orbán riportról, a munkájáról és az életéről is.
A Re-pont automaták körül egyre több helyen áldatlan állapotokkal találkozhatunk. Tényleg térdig szemétben gázolva teszünk azért, hogy újra hasznosítással jobbá és élhetőbbé tegyük a Földet?